• Family Group - Social Media

Blog grupy 2 Family Pre-School w Łodzi

 

 • Wizyta w Straży Pożarnej Mieliśmy okazję odwiedzić jednostkę Straży Pożarnej w Łodzi. Wiemy już jak wzywać pomoc, kiedy jesteśmy w niebezpieczeństwie. Panowie Strażacy opowiadali nam o swojej pracy i obowiązkach oraz o tym jak wygląda ich dzień pracy. Okazało się, że wcale nie tak łatwo zostać Strażakiem…
  Czytaj więcej…
 • Rodzice w naszym przedszkolu Zaprosiliśmy do naszej grupy Rodziców, aby opowiedzieli nam o swojej pracy. Dowiedzieliśmy się jak ważna jest praca spawacza, co zrobić, by zostać Sędzią oraz mieliśmy profesjonalną sesję zdjęciową. Ciekawym tematem była dla nas robotyka. Wiemy już jak programować roboty, a zabawy i śmiechu przy tym było co nie miara ! 😉
  Czytaj więcej…
 • Dzień Babci i Dziadka Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły – pełen wzruszeń i radości. W tym roku ta wspaniała uroczystość była pod hasłem ,,Powróćmy jak za dawnych lat”. Poprzez musicalowe przedstawienie przenieśliśmy się do lat naszych dziadków. Dzieciaki jak zawsze dały z siebie wszystko i pięknie wystąpiły. Czytaj więcej…
 • Przedstawienie ,,Dziadek do orzechów” W tym roku po raz pierwszy grupa I i II połączyła siły i wspólnie wystawili sztukę pt.,,Dziadek do orzechów”.
  Wyjątkowe stroje, muzyka, taniec, a przede wszystkim niesamowita gra naszych aktorów zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Emocji i wzruszeń nie było końca. Czytaj więcej…
 • Strachy i upiory w naszym przedszkolu My jesteśmy straszne zmory, bardzo groźne z nas upiory. Jeśli nie chcesz się nas bać, musisz nam cukierka dać !
  Czytaj więcej…
 • Bal u Pani Jesieni W tym wyjątkowym dniu Pani Jesień zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Na balu spotkać można było liski, dynie, żołędzie, a nawet wiewiórki. Nie zabrakło konkursów, zabaw i smakowania darów Pani Jesieni. Dalej była już tylko muzyka, która radośnie grała i wszystkie dzieci do tańca porwała. Następne spotkanie u Pani Jesieni za rok! Czytaj więcej…
 • Wycieczka do Torunia Wycieczka do uroczego miasta Toruń.
  Główną atrakcją było zwiedzanie Muzeum Piernika, ugniatanie piernikowego ciasta oraz lepienie różnych wzorów pierników i wypiekanie ich. Toruń to takie miasto, w którym choć przez moment można podróżować w kosmosie. Dzieci odwiedziły planetarium, gdzie uczestniczyły w seansie kosmicznym. Mogły również przenieść się do kosmosu, oglądać gwiazdy i podziwiać planety. Na … Czytaj więcej…
 • Wycieczka do Rogowa Wrześniowa wycieczka przedszkolaków do Rogowa była ciekawą przygodą. Ruszyliśmy z przedszkola tramwajem, aż do Dworca Łódź Fabryczna. Tam czekaliśmy na pociąg ŁKA, który dowiózł nas na miejsce.
  Kolejną atrakcją była podróż kolejką wąskotorową, a na zakończenie przygody czekała na nas kiełbaska z ogniska i zabawy na świeżym powietrzu. To był dzień pełen wrażeń ! Czytaj więcej…
 • Family Pre-School – grupa 2 Przykład wpisu do bloga Czytaj więcej…